Kancelaria Staśkiewicz & Janczarek

Spory sądowe

Adwokat to dobry strateg. Zaczyna od wnikliwej analizy stanu prawnego i stanu faktycznego sporu sądowego. Finalnie zaproponuje spersonalizowane działanie. Wszystko po to, by zadbać o interesy Klientów. Właśnie tak pracują prawnicy w kancelarii Staśkiewicz i Janczarek. Ten model ułatwia oszacowanie kosztów i czasu trwania sporu. Poznasz rokowania dotyczące wygranej w sporze. Przemyślana strategia procesowa i odpowiednio dobrana argumentacja, to podstawy sukcesu.

Adwokaci i prawnicy podział majątku Bydgoszcz Warszawa

Adwokaci z KANCELARII STAŚKIEWICZ I JANCZAREK TOWARZYSZĄ KLIENTOM NA KAŻDYM ETAPIE POSTĘPOWANIA. PROWADZĄ DO UGODY WSZĘDZIE TAM, GDZIE TO MOŻLIWE.

Adwokaci z KANCELARII STAŚKIEWICZ I JANCZAREK TOWARZYSZĄ KLIENTOM NA KAŻDYM ETAPIE POSTĘPOWANIA. PROWADZĄ DO UGODY WSZĘDZIE TAM, GDZIE TO MOŻLIWE.

W CZYM CI POMOŻEMY:

  •  OPRACUJEMY STRATEGIĘ PROCESOWĄ,
  •  OPRACUJEMY WEZWANIA, PISMA, UGODY SĄDOWE,
  •  POPROWADZIMY NEGOCJACJE UGODOWE,
  •  DORADZIMY NA ETAPIE PRZYGOTOWANIA MATERIAŁU DOWODOWEGO.
spory sądowe
0

Milionów złotych uzyskanych dla klientów

0

Przeprowadzonych sporów

0

skutecznych spraw

0 lat

doświadczenia naszych specjalistów

01
Krok 1

SPOTKANIE

Zapomnij o niepotrzebnych nerwach i umów się na spotkanie z naszym specjalistą z Kancelarii Staśkiewicz i Janczarek w Warszawie lub Bydgoszczy. Przestań poświęcać czas na szukanie odpowiedzi: Jakie mam szanse w toku procesu? Porozmawiaj z nami. Wspólnie ustalimy, czego potrzebujesz.

02
Krok 2

PRZYGOTOWANIE

Nie trać czasu i na spotkanie przynieś ze sobą dokumenty lub przygotuj niezbędne informacje:

  • dokument umowy,
  • dokumentację związaną z realizacją umowy,
  • dokumenty związane z przetargiem (jeżeli występują),
  • korespondencję pomiędzy spornymi stronami,
  • dokumenty potwierdzenia wykonania umowy oraz płatności.
03
Krok 3

PLAN DZIAŁANIA

Na tym etapie omówimy, czego potrzebujemy do oceny szans na wygranie Twojej sprawy. Usłyszysz od nas konkretny plan działania. Zostaniesz poinformowany o tym, jakie dokumenty należy przygotować do poprowadzenia procesu. Poznasz koszty związane z prowadzeniem Twojej sprawy.

04
Krok 4

REALIZACJA

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu sprawy w sądzie lub w mediacji. Wiemy, że taki rodzaj spraw często jest ściśle związany z realizacją spornej umowy, dlatego pomagamy w kwestiach formalnych takich jak przygotowywanie pism i gromadzenie potrzebnych dokumentów. Bierzemy udział w negocjacjach i reprezentujemy podczas rozpraw w sądzie lub w toku mediacji.

Tło

W czym możemy Ci pomóc?

W naszej Kancelarii rozumiemy, że każda sytuacja prawna jest wyjątkowa. Dlatego nasza misja polega na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań prawnych, które spełniają Twoje indywidualne potrzeby i cele. Nasz zespół doświadczonych prawników posiada szeroką wiedzę oraz praktyczne doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne reprezentowanie naszych klientów w różnorodnych sprawach prawnych.

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Jaka jest opłata od pozwu?

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Kto ponosi koszty procesu?

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Ile trwają spory sądowe?

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Czy orzeczenie sądu drugiej instancji można zaskarżyć?