Kancelaria Staśkiewicz & Janczarek

Prawo medyczne i odszkodowawcze

Adwokat to strażnik przysięgi hipokratejskiej. W myśl tego przyrzeczenia lekarz leczy, a nie szkodzi pacjentom. Adwokaci z kancelarii Staśkiewicz i Janczarek reprezentują osoby poszkodowane. Doznałeś uszczerbku na zdrowiu wskutek zaniedbania służb medycznych lub w wyniku błędu w sztuce lekarskiej? Należy się Tobie odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

Dochodzenie praw z przyczyn zdrowotnych bywa trudne i stresujące. Dlatego oddaj sprawę w ręce adwokatów z kancelarii Staśkiewicz i Janczarek.

TOMASZ STAŚKIEWICZ i Piotr Janczarek - prowadzący sprawy prawne

Wspieramy także placówki medyczne (szpitale, przychodnie) i  lekarzy. Reprezentujemy Klientów w postępowaniu sądowym cywilnym, karnym oraz dyscyplinarnym. Naszym celem jest nie tylko pomoc prawna, ale także doradztwo. Podpowiemy, jak podnieść jakość świadczonych usług przy jednoczesnym zachowaniu praw pacjenta. Współpraca z adwokatami specjalizującymi się w prawie medycznym pomaga uniknąć przykrych konsekwencji błędów medycznych.

Tło

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

W naszej Kancelarii rozumiemy, że każda sytuacja prawna jest wyjątkowa. Dlatego nasza misja polega na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań prawnych, które spełniają Twoje indywidualne potrzeby i cele. Nasz zespół doświadczonych prawników posiada szeroką wiedzę oraz praktyczne doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne reprezentowanie naszych klientów w różnorodnych sprawach prawnych.

Skontaktuj się z nami