Kancelaria Staśkiewicz & Janczarek

Prawo budowlane

Buduj i inwestuj bezpiecznie z kancelarią
Staśkiewicz i Janczarek

Oferujemy mocny fundament prawny. To nieocenione wsparcie osób fizycznych, spółek, firm, stowarzyszeń oraz korporacji.

Wspieramy Klientów w trzech sytuacjach. Zwróć się do nas przed startem z inwestycją lub w pierwszych etapach powstawania budynku. Pomożemy, gdy nieruchomość już istnieje. Działania adwokata ułatwiają bezproblemowe przejście tego procesu.

Adwokaci i prawnicy podział majątku Bydgoszcz Warszawa

Bezproblemowe wsparcie adwokackie dla Twojej inwestycji budowlanej

Niezawodne wsparcie adwokackie

Wspieramy Klientów w trzech sytuacjach. Zwróć się do nas przed startem z inwestycją lub w pierwszych etapach powstawania budynku. Pomożemy, gdy nieruchomość już istnieje. Działania adwokata ułatwiają bezproblemowe przejście tego procesu.

Specjalista od prawa budowlanego – Twój oszczędny i spokojny wybór

Specjalista od prawa budowlanego oszczędzi Twój czas, pieniądze i nerwy. Rozwiąże spory dotyczące realizacji zapisów zawartych w umowach z wykonawcą lub podwykonawcą. Zadba
o Twoje interesy, bez konieczności procesowania się.

Umowy budowlane z pełnym zrozumieniem i ochroną Twojej firmy

Nie rozumiesz zapisów w umowie o roboty budowlane? Nie składaj podpisu w ciemno! Przeanalizujemy treści zawarte w umowach. Dzięki temu uzyskasz odpowiedź czy warunki są korzystne. Stworzymy dokumenty o mocy prawnej, które zabezpieczą Twoją firmę.

Zwróć się do nas, by przygotować umowy. Wspieramy Klientów w realizacji zapisów zawartych w dokumentach, ale także negocjujemy najkorzystniejsze warunki.

Podpisywanie dokumentu
0 milionów

Złotych uzyskanych dla klientów

0

Przeprowadzonych sporów

0

Skutecznych spraw

0 lat

Doświadczenia naszych specjalistów

01
Krok 1

SPOTKANIE

Zapomnij o niepotrzebnych nerwach i umów się na spotkanie z naszym specjalistą z Kancelarii Staśkiewicz i Janczarek w Warszawie lub Bydgoszczy. Przestań poświęcać czas na szukanie odpowiedzi: Jakie mam szanse w toku procesu? Porozmawiaj z nami. Wspólnie ustalimy, czego potrzebujesz.

02
Krok 2

PRZYGOTOWANIE

Nie trać czasu i na spotkanie przynieś ze sobą dokumenty lub przygotuj niezbędne informacje:

  • dokument umowy,
  • dokumentację wykonawczą,
  • dokumenty związane z przetargiem (jeżeli występują),
  • korespondencję pomiędzy spornymi stronami,
  • dokumenty odbiorów oraz płatności.
03
Krok 3

PLAN DZIAŁANIA

Na tym etapie omówimy, czego potrzebujemy do oceny szans na wygranie Twojej sprawy. Usłyszysz od nas konkretny plan działania. Zostaniesz poinformowany o tym, jakie dokumenty należy przygotować do poprowadzenia procesu. Poznasz koszty związane z prowadzeniem Twojej sprawy.

04
Krok 4

REALIZACJA

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu sprawy w sądzie lub w mediacji. Wiemy, że taki rodzaj spraw często jest ściśle związany z realizacją spornej umowy, dlatego pomagamy w kwestiach formalnych takich jak przygotowywanie pism i gromadzenie potrzebnych dokumentów. Bierzemy udział w negocjacjach i reprezentujemy podczas rozpraw w sądzie lub w toku mediacji.

Tło

W czym możemy Ci pomóc?

W naszej Kancelarii rozumiemy, że każda sytuacja prawna jest wyjątkowa. Dlatego nasza misja polega na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań prawnych, które spełniają Twoje indywidualne potrzeby i cele. Nasz zespół doświadczonych prawników posiada szeroką wiedzę oraz praktyczne doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne reprezentowanie naszych klientów w różnorodnych sprawach prawnych.

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Jaka jest właściwość sądu w sprawach, które dotyczą robót budowlanych?

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Jak wygląda postępowanie dowodowe w sprawach dotyczących robót budowlanych?

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Kto ponosi koszty procesu?

Pytania i odpowiedzi kancelaria Staśkiewicz i Janczarek

Jakie sprawy prowadzi kancelaria?

Kancelaria adwokatów i radców prawnych Staśkiewicz i Janczarek

Siedziby naszej kancelarii znajdują się w Bydgoszczy i w Warszawie. Dzięki temu poszerzyliśmy pole naszych działań i pomagamy na terenie całej Polski. Prawo budowlane to jedno z wielu naszych specializacji. Rozwiązujemy także inne problemy natury prawnej. Wśród specjalności kancelarii Staśkiewicz i Janczarek są: sprawy frankowe, prawo medyczne i odszkodowawcze oraz prawo gospodarcze i spółek. Dzięki godzinom spędzonym na sali sądowej, a także w wyniku posiadanych umiejętności negocjacyjnych, doprowadziliśmy do wygranej wiele sporów. Poznaj kompetencje, za które cenią nas klienci kancelarii.