Kancelaria Staśkiewicz & Janczarek

Kompleksowa obsługa firm

Jak zadbać o bezpieczeństwo prawne firmy? Wystarczy zatrudnić prawnika. Dla niektórych przedsiębiorców to rozwiązanie zbyt kosztowne. Dobrą alternatywą jest nawiązanie współpracy z kancelarią Staśkiewicz i Janczarek. Oferujemy pełną obsługę prawną firmy, dopasowaną do Twoich potrzeb. Zyskasz stały dostęp do wszystkich informacji, a wszelkie problemy rozwiążemy na bieżąco. Doradzimy przed podjęciem ważnych decyzji biznesowych. Dzięki temu unikniesz błędów, które wiążą się z poważnymi konsekwencjami finansowymi.

TOMASZ STAŚKIEWICZ i Piotr Janczarek - prowadzący sprawy prawne

Nasze usługi obejmują w szczególności:

 • reprezentowanie klientów w relacjach handlowych i negocjacjach z podmiotami
  finansującymi realizację projektu, kontrahentami, ubezpieczycielami oraz innymi
  instytucjami finansowymi
 • opracowywanie koncepcji transakcji i struktury finansowania projektów
  inwestycyjnych
 • opracowywanie i opiniowanie projektów umów
 • przygotowywanie alternatywnych wariantów rozwiązań prawnych i biznesowych
 • kompleksową analizę działalności przedsiębiorców w aspekcie lokalizowania zagrożeń prawnych oraz potencjalnej odpowiedzialności odszkodowawczej w związku z naruszeniem przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
 • kompleksową obsługę firm jako zakładów pracy
obsługa firm
Tło

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

W naszej Kancelarii rozumiemy, że każda sytuacja prawna jest wyjątkowa. Dlatego nasza misja polega na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań prawnych, które spełniają Twoje indywidualne potrzeby i cele. Nasz zespół doświadczonych prawników posiada szeroką wiedzę oraz praktyczne doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne reprezentowanie naszych klientów w różnorodnych sprawach prawnych.

Skontaktuj się z nami