Kancelaria Staśkiewicz & Janczarek

Piotr Janczarek

Adwokat, Partner

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po zdaniu egzaminu zawodowego został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy.

W toku dotychczasowej kariery zawodowej współpracował zarówno z największymi korporacjami prawniczymi w Warszawie (CMS Cameron McKenna, Wierzbowski Eversheds), jak z lokalnymi kancelariami adwokackimi na terenie Bydgoszczy.

W ramach świadczonych usług wyspecjalizował się szczególnie w prawie nieruchomości, procesie inwestycyjnym w budownictwie, trudnych sporach sądowych. W tym szczególnie w sporach prawa budowlanego i umowach o roboty budowlane i dotyczących kredytów frankowych.

Biegle włada językiem angielskim.

Piotr Janczarek
Tło

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

W naszej Kancelarii rozumiemy, że każda sytuacja prawna jest wyjątkowa. Dlatego nasza misja polega na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań prawnych, które spełniają Twoje indywidualne potrzeby i cele. Nasz zespół doświadczonych prawników posiada szeroką wiedzę oraz praktyczne doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne reprezentowanie naszych klientów w różnorodnych sprawach prawnych.

Skontaktuj się z nami

Nasze zalety

zaangażowanie kancelarii Staśkiewicz i Janczarek

ZAANGAŻOWANIE

ZAANGAŻOWANIE
Terminowość kancelarii Staśkiewicz i Janczarek

TERMINOWOŚĆ

TERMINOWOŚĆ
Doświadczenie i wiedza

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE