Startujesz w przetargu? Pomożemy Ci na każdym etapie tego przedsięwzięcia. Obsługujemy wykonawców i zamawiających. 

DLA ZAMAWIAJĄCYCH

Zatrudnij nas jako pełnomocnika. Zadbamy o najdrobniejszy szczegół: przyjrzymy się konkurencji i rozeznamy w cenach. Finalnie przygotujemy dokumentację zgodną z prawem i Twoimi potrzebami. Dzięki temu szybciej wystartujesz z wnioskiem o udzielenie zamówienia publicznego. To spore ułatwienie przy tworzeniu oferty. Zebranie wszystkich informacji, ułatwi wybór odpowiedniego trybu zamówienia publicznego. 

Towarzyszymy Klientom na każdym kroku tego przedsięwzięcia. Reprezentujemy Zamawiających przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami okręgowymi. Obsługujemy zamówienia publiczne pod kątem prawnym. Sporządzamy odpowiedzi na odwołania i skargi. A jeżeli masz już etap przygotowań za sobą, zweryfikujemy Twoje oferty pod kątem formalnym. Wspieramy naszych Klientów w wyborze odpowiedniego Wykonawcy. 

DLA WYKONAWCÓW

Jak przygotować się do przetargu? Jak zwiększyć szansę na wygraną? Te pytania zadają Wykonawcy. Jedną z możliwości jest skorzystanie z pomocy specjalistów z kancelarii Staśkiewicz i Janczarek. Pomożemy Ci w przygotowaniu oferty, opracujemy strategię działania i przeanalizujemy dokumentację Zamawiającego pod kątem prawnym. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na wygraną. Ograniczysz także ryzyko prawne. 

Twoje potrzeby nie skończą się z chwilą, gdy wygrasz przetarg. Skorzystaj z naszej pomocy przy przygotowaniu i analizie umów ze wszystkimi podwykonawcami i dostawcami. Specjalista z naszej kancelarii broni interesów Klienta w negocjacjach, a także świadczy fachowe doradztwo w roszczeniach z gwarancji i rękojmi.