Kancelaria Staśkiewicz & Janczarek

Daniel Setcki

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po zdaniu egzaminu zawodowego, został wpisany na listę  Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.

W toku dotychczasowej kariery zawodowej współpracował z kancelariami adwokackimi i radcowskimi z terenu Bydgoszczy oraz Torunia a także zdobył doświadczenie międzynarodowe podczas staży zagranicznych w Goldwater Institute w Phoenix (Arizona) w Stanach Zjednoczonych oraz w Stałym Przedstawicielstwie RP przy Radzie Europy w Strasburgu.

Do najważniejszych obszarów praktyki należy szeroko rozumiane prawo cywilne i gospodarcze, w tym w szczególności w zakresie prawa zobowiązań, prawa spółek, sporządzania umów oraz zagadnień związanych z obrotem i gospodarką nieruchomościami.

Biegle włada językiem angielskim.

DANIEL SETCKI
Tło

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

W naszej Kancelarii rozumiemy, że każda sytuacja prawna jest wyjątkowa. Dlatego nasza misja polega na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań prawnych, które spełniają Twoje indywidualne potrzeby i cele. Nasz zespół doświadczonych prawników posiada szeroką wiedzę oraz praktyczne doświadczenie, które umożliwiają nam skuteczne reprezentowanie naszych klientów w różnorodnych sprawach prawnych.

Skontaktuj się z nami

Nasze zalety

zaangażowanie kancelarii Staśkiewicz i Janczarek

ZAANGAŻOWANIE

ZAANGAŻOWANIE
Terminowość kancelarii Staśkiewicz i Janczarek

TERMINOWOŚĆ

TERMINOWOŚĆ
Doświadczenie i wiedza

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE